תרופות טבעיות לכלבים: טיפול טבעי נגד תולעים בכלבים במרפאה הווטרינרית

תולעים בכלבים הם מטרד לכלב ולמשפחה.
הכלב מתגרד, מלקק וסובל מהקאות, עצירות ואו שלשולים. כלבים בוגרים או גורים עלולים לרזות בגלל חוסר בנוטריינטים (יסודות המזון) כי כל המזון הטוב שאתם נותנים נאכל ע”י התולעים.
בנוסף, תולעים של כלבים עלולים להדביק את בני המשפחה, ולכן חשוב למנוע ולטפל בתולעים בכלבים או חתולים באופן קבוע ומסודר.
הטיפול המוכר והמקובל בישראל הינו דרך תרופה “כדורי תלוע” הניתנים פעמיים בשנה או לפי הוראות של רופא וטרינר.
במבט הוליסטי ניתן להשתמש במגוון ירקות ומזונות טבעיים בעלי פעילות נגד תפילים, חלקם נמצאים ברשימות של “תרופות סבתא”.
גרעיני דלעת, קישואים, שמן קוקוס, ושם הם חלק ממזונות שיעזרו לכם להרחיק תפילים, והם נושא של כתבה אחרת שמתייחסת לחשיבות התדירות והמינון, מוזמנים להסתכל.
ישנם חומרים טבעיים שפועלים נגד תפילים בכלבים וחתולים במרפאה הווטרינרית הוליסטית או אינטגרטיבית בלבד, כי לא מתאימים לכל סוגי הכלבים, בניהם:
מי כסף: במינון מתאים. טיפול זה מתבצע אצל וטרינר הוליסטי ומנקה את כלב מתולעים. לא מומלץ לעשות אותו לבד כי חשוב מאוד המינון ומקור / איכות מי הכסף.
אגוז שחור / Juglans nigra: מדובר על קליפת הפרי של עץ שגודל בצפון אמריקה. הוא קוטל תפילי מעיים ביעילות אך לא מתאים לכל גזעי הכלבים.
מומלץ לטיפול אך ורק בליווי וטרינר הוליסטי או אינטגרטיבי.
כסיכום: ישנם מגוון אפשרויות טיפול נגד תולעים בכלבים וחתולים. חלק בבית, בין הטיפולים הרגילים והמוכרים, וחלק בליווי וטרינר במקום הטיפולים התרופתיים.  טיפולים אלו גם עשויים לעזור ומומלצים במצבים של תולעים למרות הטיפול המקובל של כדור תלוע פעמיים בשנה.
תזכרו שבעלי חיים חייבים טיפול אצל וטרינר כי המטבוליזם שונה מהאדם.
כנסו לאתרים שלי, תיהנו מהמאמרים המקצועיים ותכירו רפואה וטרינרית אחרת, המונעת מחלות באופן טבעי יותר במקצוענות. שאלות מקצועיות בנושא?
מוזמנים לפנות אלי דרך האתרים
Tevavet.co.il
Drkorenpets.com

שתפו עם חברים
השארו מעודכנים
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?